Berthe van der Peet

Founder 2AssistU

Berthe@2assistu.nl
06-45432901

meet
the
team

Demi van Dam

Marketeer

Demi@2assistu.nl

Inge Dekker

Manager Legal Academy

Inge@2assistu.nl

Wendele Mossinkoff

Manager Office Stars

Wendele@2assistu.nl

Nora Badda

Senior Consultant

Nora@2assistu.nl

Caroline Smits

PA & Office Manager

Caroline@2assistu.nl

Linda Wijtsma

Operations Manager

Linda@2assistu.nl

Jamie van der Duin

Consultant

Jamie@2assistu.nl

Jazz de Koene

2AU Assistant

Jazz@2assistu.nl

Michelle van Vliet

2AU Assistant

Michelle@2assistu.nl

Nigelie Leijgraaff

2AU Assistant

Nigelie@2assistu.nl

Renée Meijer

2AU Assistant

Renee@2assistu.nl

we
connect
people

Loïs Roerdink

Marketing stagiair

Lois@2assistu.nl

Over 2assistu

2AssistU is een recruitmentbureau gespecialiseerd in het bemiddelen van Assistants.
Zowel voor vaste- als tijdelijke posities.

Do we need ?

Connect with us!

Nieuwe vacature - wij zijn per direct op zoek naar een part-time Office Star & fulltime Executive Assistant voor een Valuta broker in Amsterdam. Deze jonge, Internationale en coole organisatie in hartje Jordaan is ook gevestigd in Londen, Milaan, Toronto en binnenkort ook in Duitsland. Door de snelle groei zijn ze hard op zoek naar ambitieuze en pro-actieve collega’s ✨

Ben je enthousiast geworden van deze video en zie jij jezelf hier wel werken? Stuur dan een mailtje met je CV naar info@2assistu.nl en wie kom jij binnenkort dit team versterken!
VACATURE 💖 voor een commercieel vastgoedkantoor in Amsterdam zijn wij op zoek naar een enthousiaste Office Assistant met Social Media skills.

Binnen deze organisatie heb je een breed takenpakket. Je zorgt onder andere voor een warm ontvangst, plant afspraken in en ondersteunt bij de verhuur/verkoop van bedrijfs/winkelpanden. Daarnaast krijg je de kans om voor dit kantoor de gehele social media op te gaan zetten. Denk hierbij aan het maken van een strategie en het bedenken en beheren van de content.

Interesse? Laat dan je gegevens achter!
2AssistU Reviews - wij zijn natuurlijk altijd benieuwd naar hoe onze kandidaten de samenwerking hebben ervaren en vragen hen vaak om een review achter te laten. Zo leuk en bijzonder om te lezen hoe wij een rol kunnen spelen in het vinden van een nieuwe passende baan 🌸
Yesss zo leuk! Vorige week hebben Linda en Renee bij ons getekend en hadden we aansluitend een gezellige borrel met elkaar. Linda start in september als Operations Manager en Renee als 2AssistU Assistant. Wij kunnen niet wachten! Let’s make beautiful things together 💖
It’s time for a new quote! 🎀 Deze week heeft Jazz haar laatste week bij Hunkemöller. Ze ondersteunde hier als 2AssistU Assistant de COO voor een periode van 2 maanden. Heel fijn dat zij de periode kon overbruggen totdat de nieuwe Assistant ging starten. Bedankt voor deze mooie woorden Vi Patel! Heel veel succes en plezier bij je nieuwe opdracht bij Egeria Jazz 🤗
Heb je net je studie afgerond en ben je op zoek naar je eerste echte baan? Wellicht is de functie van Event Recruiter dan wel op jouw lijf geschreven! 🫶🏻

Wil jij evenementen organiseren en ben jij een energieke verbinder? Kun je goed plannen en organiseren? Heb je gevoel voor marketing? En vind je het leuk om contact te onderhouden met studie- en studentenverenigingen? Dan zoeken wij jou!

Neem voor meer informatie contact op via jamie@2assistu.nl 💖
2.000! 💖 THANKS FOR ALL YOUR SUPPORT ✨
Recap 2AssistU teamuitje ❤️ on to the next!
INTERVIEW OFFICE STAR ISABEL 🎙- Isabel is al een tijdje werkzaam als Office Assistant bij Bencis. Ze is recentelijk afgestudeerd en werkt nu 2 dagen als Office Star en loopt daarnaast nog 3 dagen stage om ervaring op te doen.

We waren benieuwd of er binnen deze rol ruimte is om nieuwe kwaliteiten te ontwikkelen, wat ze het leukste vindt van haar huidige opdracht maar ook of het al belangrijk is dat je al veel kennis van het vak hebt voordat je via ons als Office Star aan de slag gaat. 

Wil jij ook shinen als Assistant? Of heeft jouw organisatie behoefte aan een sprankelende Office Star? Mail dan naar wendele@2assistu.nl! 🌟

2AssistU X De Roos

TOP